Klassireisid

Kihnu Virve jälgedes
(2 päeva)

Soovituslik III kooliastmele, gümnaasiumile

Hind: alates 120 EUR õpilase kohta


Lühiülevaade:

Pakett sisaldab:

Kas teadsid, et UNESCO on kandnud Kihnu kultuuriruumi maailma vaimse pärandi nimekirja? Meie läheme sellelt iidsete traditsioonidega saarelt otsima nii seikluslikke kui kultuurilisi elamusi. Esimese päeva hommikul võtab buss meid kooli eest peale ning viib Munalaiu sadamasse. Sealt hüppame praamile ning Kihnu saarele saabudes võivad seiklused alata! Algatuseks teeme tutvust kohaliku eluga külastades sealset majapidamist, kus jutustatakse talu praegustest tegemistest ning meenutatakse vanu aegu. Kihnu rahva külalislahkuses kohe kindlasti pettuma ei pea, sest võõrustajad kostitavad meid ka ühe traditsioonilise lõunasöögiga. Pealelõunat ootab meid põnev maastikumäng, et teha lähemalt tutvust Kihnu saare ja selle loodusega. Peale õhtusööki ja ööbimiskohta sisseseadmist on võimalus veeta kvaliteetaega oma klassikaaslaste seltsis, näiteks võrkpalli mängides. Teisel päeval ootab meid ees ringsõit kastiautoga. Näeme Kihnu tuletorni, külastame kirikut ning Kihnu muuseumit, kus saame valmistada päris oma Kihnu meene. Peale meeleolukat ekskursiooni sööme kõhud täis ning jääme ootama, et Kihnu Virve meid tagasi mandrile viiks. Reis lõpeb kooli juures.

Täpse pakkumise saamiseks täitke palun päringuvorm, et saaksime reisi vastavalt teie soovidele, grupi suurusele ning õpilaste vanusele sobivaks kohandada. Võtame teiega ühendust hiljemalt 48h jooksul.

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega on võimalus meiega retkele tulla 5% soodsamalt.