Klassireisid

Seiklused "Ida-Võlumaal"
(2 päeva)

Soovituslik III kooliastmele, gümnaasiumile

Hind: alates 130 EUR õpilase kohta


Lühiülevaade:

Pakett sisaldab:

See 2-päevane reis viib meid Ida-Virumaa avarustesse. Esimene peatus Tallinnast väljasõidul on Rakveres, kus külastame Rakvere linnust. Sealt suundume edasi piirilinna Narva. Peale kosutavat lõunasööki avastame Narvat ratastel, kus saame kohaliku retkejuhi lugude saatel mööda linna ringi kulgeda ning vaatamisväärsustega tutvuda, sealhulgas saame ka ringkäigu osaliseks Kreenholmi manufaktuuri aladel. Ööbimiskohaks on legendaarne Narva linnus ise, kus teekond viib seiklejad läbi ruumide, kostüümide ja ühiskokkamise unustatud aegadesse ja toob tagasi tänapäeva. Öö möödub oleviku ja mineviku piirimail, kus küljealust soojendab põrandaküte, kuid pea kohal laiub iidne võlvlagi.

Teisel päeval seikleme enne koju suundumist Alutaguse seikluspargis.

Täpse pakkumise saamiseks täitke palun päringuvorm, et saaksime reisi vastavalt teie soovidele, grupi suurusele ning õpilaste vanusele sobivaks kohandada. Võtame teiega ühendust hiljemalt 48h jooksul.

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega on võimalus meiega retkele tulla 5% soodsamalt.