Meist

Armastame oma kodumaad Eestit,uute põnevate kohtade avastamist, kogukonnainimeste lugusid, tervislikku eluviisi, keskkonna hoidmist, enese harimist ja päris elu ning seda kõike nii palju, et soovime oma kogemusi jagada ka teistega. Kõik sai alguse ühel toredal kevadpäeval, mil meil oli 50 jalgratast ning rohkelt päid heade mõtetega. Sellest kasvaski välja meie ettevõte Waypoint Tallinn, mis pakub liikumis-, avastamis-, õppimis- ja seiklusrõõmu kõikidele huvilistele.

Waypoint Travels OÜ on DenEesti OÜ tütarettevõte, mistõttu on meie meeskonnal juba üle 20 aasta kogemusi ekskursioonide ning üritusrogrammide täisteenuse kokkupanemisega, transpordi ja logistika korraldamisega. Omame palju häid kontakte giidide, transpordi teenusepakkujate ja erinevate objektide hulgas. Tihe koostöö ja pikaaegsed kogemused programmide kokkupanemise ja läbiviimise osas on Waypoint Tallinna kvaliteetsete teenuste tugev alus

Põhiväärtused

Kohalik

Toetame kohalikku ja eestimaist. Teeme koostööd mitmete kohalike ettevõtjate, teenusepakkujate ning aktivistidega, kes mängivad meie pakettide kokkupanekul ja elluviimisel väga suurt rolli.

Mõistlik hind

Seljakotireisijatest kuni ärireisijateni – pakume kõigile mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega teenust.

Paindlik

Oma erisoovidest anna meile kindlasti teada! Leiame lahenduse kõigile küsimustele.

Väikesed grupid

Et retke kogemus oleks võimalikult personaalne, siis lubame tuuridele vaid teatud arvu inimesi, et hoida gruppi väiksena. Seega broneeri varakult, et saada osa toredast seiklusest.

Jätkusuutlik

Arvestades vastutustundlikku käitumist, on meie teenus loodud loodus- ja kultuuripärandi objektide paremaks kaitsmiseks, et kõik saaksid neid kohti nautida. Jah, me hoolime päriselt ka. Omame Travelifei poolt omistatud jätkusuutliku ettevõtte kõrgeima taseme sertifikaat ehk "Travelife Certified".

Parim võimalik teenindus

Oma ülimalt rõõmsameelse ja aktiivse kollektiiviga oleme valmis kasvõi mägesid liigutama. Meie firma asjatundjad on pühendunud sellele, et pakutav teenus paneks kõigil silmad särama ja teeks iga osaleja õnnelikuks. Senise tagasiside põhjal on klientide keskmine hinnang meie retkede korralduslikule poolele olnud 4,97 (5-palli skaalal).

Alternatiivne

Ehkki Eestis on väga palju kohti, mida näha ja kus käia, püüame oma arendustegevusse alati rohkem vürtsi lisada ja avastada kohti, mis on ka kohalike jaoks ainulaadsed, eksklusiivsed või veel paljude jaoks avastamata.

Travelife sertifikaat

Waypoint Tallinnale on Travelifei poolt omistatud jätkusuutliku ettevõtte kõrgeima taseme sertifikaat ehk “Travelife Certified”. Travelife on rahvusvaheline turismivaldkonna sertifitseerimisprogramm, mis võimaldab ettevõtetel planeerida, hinnata, tõendada ja juhtida oma tegevusi ja kommunikatsiooni vastutustundlikult.

Mida selle sertifikaadi omistamine tähendab?
-Sertifikaat tõendab, et meie tegevust on hinnatud ja auditeeritud enam kui 200 kriteeriumi alusel. 
-Oma töökorralduses ja retkede arendamisel lähtume keskkonnateadlikust käitumisest, ehedate elamuste pakkumisest ja kohaliku piirkonna tutvustamisest parimail võimalikul viisil. 
-Hoiame keskkonda ja liigume aktiivselt – seikleme jala ning suvel ka meie ustavatel jalgratastel.

Hea seiklejahing, meie retkedel osaledes oled ka sina keskkonna sõber ning panustad nii siseturismi kui üldisemalt ka riigi arengusse.

 

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega saad alati retkel osaleda 5% soodsamalt. Sisesta enda e-posti aadress ⇩