Persoonilugu – Malle

Teeme algust uue seeriaga – Waypoint Tallinna persoonilood. Algatuse eesmärk on tuua teieni nii meie klientide, koostööpartnerite kui ka töötajate põnevad lood, kajastada telgitaguseid ja jagada soovitusi. Alustuseks tegime juttu ühe meie tulihingelise fänni Mallega (pildil paremal). Mõnusat lugemiselamust!

Kes sa oled ja millega tegeled? Mis sulle vabal ajal teha meeldib?

Mina olen Malle, 52-aastane Pärnust pärit ettevõtja. Korraldan erinevaid reise ja üritusi, näiteks loenguid, seminare, kokakursuseid. Vabal ajal meeldib mulle väga lillede ja taimedega tegeleda ning maailmas ringi reisida.

Mis viisil Waypoint Tallinn sinu ellu jõudis? Mis sind meie tegemiste juures võlub?

Leidsin teid Facebooki kaudu, läbi Liina. Mulle meeldib, et absoluutselt kõik on minu eest ära korraldatud. Leian huvipakkuva retke, teen broneeringu, tasun ette ja seejärel tulen kaks kätt taskus kohale. Minu jaoks on tegu uskumatult mugava ja mõnusa lahendusega – ei pea ise millegi pärast muretsema, lihtsalt tulen, olen ja naudin. Samuti on kogu kommunikatsioon alati sujunud suurepäraselt, infovahetus toimunud lihtsalt ja kiirelt.

Millised olid sinu eelnevad kogemused rattasõiduga ja mida naudid meie rattaretkede juures enim?

Jalgrattaga sõidan peamiselt suvehooajal ja põhiliselt Pärnus ning selle lähistel. Mulle meeldib, et teie rattaretkedel ei ole eesmärk sõita rattaga võimalikult pikk vahemaa, vaid tutvuda uute huvitavate kohtadega, kuulata juurde retkejuhi piirkonnaga seotud lugusid ning saada põnevaid elamusi ning seda kõike rattasõidu ajal. Naudin väga sõpradega koos olemist ja seda just värskes õhus, looduse keskel.

Kus piirkondades sa meiega seiklemas oled käinud ja milliseid muljeid oled kogenud?

Olen käinud kahel rattaretkel – Paldiskis ja Lasnamäel. Mõlemad olid unustamatud kogemused, sest tegu on vingete piirkondadga. Paldiskis ei olnud ma enne ühtegi korda käinud, Lasnamäelt lihtsalt autoga läbi sõitnud. Rattaga avastades on vaade aga hoopis teine kui autoga sõites. Näiteks Lasnamäge autoga läbides tundub see suur ja igav kivimaju täis rajoon. Kui seal vahel aga ratastega seigelda ja kuulda kohaliku kogukonnainimese oma kogemustest inspireeritud lugude jutustusi, siis see on ülipõnev kogemus, kohe täitsa teine kultuur! Samad emotsioonid valdasid ka Paldiskis, väga omanäoline elu käib seal. Sõitsime läbi suvilate rajooni, imeilusa pankranniku ja külastasime ka tuletorni. Paldiskis elavad peamiselt vene rahvusest inimesed, kes kõnnivad õhupallide ja ilusate patsidega ringi, täitsa teine pidu ikka kui eestlastel.

Kuidas tekkis mõte oma sõpradega koos eraretk broneerida?

Paldiski rattaretkele tulime sõpradega avalikule üritusele ning kuna meile väga meeldis, otsustasime uurida, mida ägedat Waypoint Tallinn veel pakub. Silma jäi Lasnamäe retk, kuid kuna kahjuks väljapakutud kuupäevadest meile ükski ei sobinud, otsustasime sõbrad kokku koguda, endale sobiva kuupäeva valida ning oma seltskonnale eraretke tellida. Grupi kokkusaamine oli uskumatult lihtne. Kõik sõbrad tulid vähemalt kahekesi ja seetõttu täitus grupp ruttu. Peale retke olime endale broneerinud ka giidi soovitusel laua ühes ehtsas Lasnamäe söögikohas, kus saime muljeid jagada ning head-paremat söögipoolist nautida.

Kuidas retkeks ettevalmistuda?

Kindlasti tasub kohale tulla 15-20 minutit varem, et kõik kenasti sujuks ja õigel ajal alustada saaks. Kaasa soovitan võtta hea tuju ja taskuses pista näiteks mõne kommi.

Mis piirkondi sooviksid koos meiega veel avastada?

Broneerisime hiljuti sõpradega eksklusiivse Rabasaare avastusretke ning oleme väga põnevil. Lisasks on soov koos teiega avastama tulla ka Põhja-Tallinna piirkonda. Pakuksin omalt poolt veel sihtkohtadeks välja Noarootsi koos Haapsaluga, Sindi, Tabasalu, Saku ja Saue. Samuti meeldiks mulle osaleda kinnisvararetkel, kus mõni teadlik kinnisvaramaakler tutvustaks uusi elamurajoone.

Räägi meile üks tore mälestus mõnelt retkelt.

Mulle meeldis hirmsasti see Lasnamäe pilu, kust me kõik läbi pidime ronima. Kahe kortermaja vahel on üks nurk, kust sai läbi vaid korraks ratta pealt maha tulles. Jalgratas mahtus sealt täpselt vahelt läbi ning ise liikusime pilust läbi külg ees. Seda kohta kutsutakse „Lasnamäe sünnitusnurgaks“.

Lasnamäe pilu

Selline meie esimene persoonilugu saigi. Aitäh mõtete jagamise eest, Malle!

Loodame, et saite lugemise käigus häid mõtteid ja indu meiega retkele tulla. Kohtumiseni mõnel ägedal seiklusel!

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega on võimalus meiega retkele tulla 5% soodsamalt.⇩