SEIGELDES KALAMAJAS

Kalamaja jalgsituur viib, kodulinna ühte põnevamasse ja kultuuriliselt mitmekesisesse linnaossa. Kui soovid avastada Tallinna ajaloolist pärandit ja kaasaegset boheemlaslikku atmosfääri, siis jalgsituur Kalamajas on just sinu jaoks.

Kalamaja on tuntud oma unikaalse arhitektuuri poolest, kus segunevad puitelamud ja industriaalsed hooned. Piirkond on tuntud ka oma kireva ajaloo ja kunstilise vabaduse poolest. Jalutuskäik Kalamajas võimaldab sul sukelduda minevikku ja avastada selle piirkonna põnevaid iseärasusi.

Üks kuulsamaid vaatamisväärsusi Kalamajas on Telliskivi loomelinnak, mis asub endises tööstuspiirkonnas. See on muutunud populaarseks kohaks koos huvitavate restoranide, kohvikute, poodide ja kunstigaleriidega. Siin toimuvad sageli ka kultuuriüritused ja turud, mis pakuvad võimalust tutvuda kohalike kunstnike, disainerite ja ettevõtjatega.

Lisaks on Kalamajas ka mitmeid tundmatumaid objekte, mis võivad huvi pakkuda – näiteks Volta kvartal, kus just praegu on Eesti kunagise ühe suurima tööstusettevõtte karkasside vahele kerkimas uus alternatiivkultuuri meka. Või Stalkeri pop-up muuseum, pisike kapsel mis viib sind Andrei Tarkovski klassikalise filmi radadele.

Kalamaja jalgsituur giidiga on suurepärane võimalus avastada kõik need põnevad paigad ja saada rohkem teavet piirkonna ajaloo ja kultuuri kohta. Giid juhendab sind läbi kitsaste tänavate ja jutustab põnevaid lugusid Kalamaja minevikust ja olevikust.

 Jalutuskäik Kalamajas toidab meeli värske loominguga ja laeb ajukäärud inspiratsiooni pilgeni täis.

 

 alates 25€        2h      Alguspunkt Balti jaama turg       Vahemaa 5km

   (Privaatretk eesti ja inglise keeles)

 

Midagi jäi arusaamatuks. Vastame küsimustele!

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega saad alati retkel osaleda 5% soodsamalt. Sisesta enda e-posti aadress ⇩