TALLINNA VANALINNA JALUTUSTUUR

Vanalinna ekskursioon Tallinnas viib meie armsa kodulinna südamesse! Kui oled kunagi jalutanud vanalinna tänavatel või ehk isegi külastanud mõnda kuulsat vaatamisväärsust, siis meie jalgsituur pakub sulle võimalust avastada vanalinna täiesti uue nurga alt ning muuta selle külastamine taas põnevaks, isegi siis kui oled siin tuhandeid kordi varem viibinud.

Vanalinn on tuntud oma keskaegse arhitektuuri, müüride ja kitsaste tänavate poolest, mis peidavad endas tuhandeid lugusid. Meie tuur võimaldab sul süveneda nendesse lugudesse ning avastada vanalinna varjatud aardeid, mida võib-olla seni polegi märganud. Meie giidid teavad lugusid nii keskaegsete kaupmeeste kohta kui ka salakohti kus tulevane Eesti eliit Nõukogude aja lõpus õlut jõi ja kommuniste kirus. Nad viivad sind ka mitmesse vaiksesse sisehoovi, kus saad nautida linnamelu kärast eemalolekut ning kogeda vaikust ja rahu ilma turistideta.

Tuuriga avastad vanalinna uuest perspektiivist, näed seda läbi kohaliku elaniku silmade ning märkad detaile, mis varem kõrvale jäid. Meie eesmärk on anda sulle võimalus kogeda Tallinna vanalinna sügavamaid kihte ning näidata sulle midagi uut, isegi kui sa oled siin juba käinud.

Kutsun sind ühinema meie jalgsituuriga ning avastama Tallinna vanalinna värskete silmadega. Saad avastada kõik need peidetud kohad ja salajased vaated, mis teevad vanalinna külastamise taas põnevaks. Tule ja koge seda ajaloolist linnaosa uuesti ning näe, kuidas Tallinna vanalinn suudab sind ikka ja jälle üllatada.

Oleme kindlad, et meie jalgsituur pakub suurepärast võimalust avastada Tallinna vanalinn nii kohalikele elanikele kui ka väliskülalistele. Ootame sind meiega liituma ning avastama seda ime, mis meile juba nii iseenesestmõistetav tundub!

Vanalinna ekskursioon Tallinnas sisaldab

  • Kohalikku giidi, kes tunneb end vanalinnas kui kodus
  • Suuremate gruppide puhul audioseadmeid, mis aitavad giidi paremini kuulda ning hoida distantsi teiste osalejatega

Pane tähele

  • Tuur toimub iga ilmaga, riietu ilmastikule kohaselt.
  • Ole palun kohal 5-10 minutit enne tuuri algust.
  • Vajalik eelnev registreerimine läbi broneeringu vormi.
  • Grupi miinimumtasu 15 inimest.

 

 alates 25€       2h      Algus: Paksu Margareeta juures, Suure Rannavärava ees        4km

Keeled

    (Eritellimusel ka eesti, inglise, soome, saksa ja vene keeles)

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega saad alati retkel osaleda 5% soodsamalt. Sisesta enda e-posti aadress ⇩